Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Action
fi: Toiminto

en: Message
fi: Viesti

en: Link
fi: Linkki

en: Path
fi: Polku

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: User login
fi: Kirjautuminen

en: Referrer
fi: Viittaaja

en: Last
fi: Viimeinen

en: Activity
fi: Aktiivisuus

en: Number of events
fi: Tapahtumien määrä

en: Recent activity
fi: Viimeisimmät päivitykset
