Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Action
gl: Acción

en: Message
gl: Mensaxe

en: Link
gl: Ligazón

en: Path
gl: Ruta

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Referrer
gl: Referente
