Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Message
hi: संदेश

en: Link
hi: कड़ी

en: Path
hi: मार्ग

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: User login
hi: सदस्य प्रवेश

en: Referrer
hi: अनुरोधक

en: Last
hi: अंतिम

en: Activity
hi: गतिविधि
