Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Link
hy: Հղում

en: Path
hy: Ուղի

en: User
hy: Օգտագործող

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք
