Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Action
is: Aðgerð

en: Message
is: Skilaboð

en: Link
is: Hlekkur

en: Path
is: Slóð

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: User
is: Notandi

en: User login
is: Innskráning notanda

en: Referrer
is: Tilvísandi

en: Last
is: Síðasta
