Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Action
ja: アクション

en: Message
ja: メッセージ

en: Link
ja: リンク

en: Path
ja: パス

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: User
ja: ユーザー

en: User login
ja: ユーザーログイン

en: Referrer
ja: リファラ

en: Last
ja: 最後

en: Activity
ja: アクティビティ

en: Recent activity
ja: 最近の活動

en: IP/Host
ja: IP/ホスト
