Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Link
ka: ბმული

en: Path
ka: გზა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია
