Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Action
kk: Әрекет

en: Message
kk: Хабарлама

en: Link
kk: Сілтеме

en: Path
kk: Жол

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі
