Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Action
km: អំពើ

en: Message
km: សារ

en: Link
km: តំណ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Referrer
km: ភាគី​យោង
