Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Action
ku: کردار

en: Message
ku: پەیام

en: Link
ku: بەستەر

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام
