Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Action
lv: Darbība

en: Message
lv: Ziņojums

en: Link
lv: Saite

en: Path
lv: Ceļš

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Last
lv: Pēdējā

en: Activity
lv: Aktivitāte
