Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Path
ml: വഴി

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
