Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Message
my: သတင်း

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ

en: Last
my: နောက်ဆုံး
