Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Action
ne: कारवाही

en: Message
ne: सन्देश

en: Link
ne: लिङ्क

en: Path
ne: मार्ग

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Activity
ne: गतिविधि
