Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Action
nl: Actie

en: Message
nl: Bericht

en: Path
nl: Pad

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User
nl: Gebruiker

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: Last
nl: Laatste

en: Activity
nl: Activiteit

en: Recent activity
nl: Recente activiteiten
