Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Message
nn: Melding

en: Link
nn: Lenke

en: Path
nn: Sti

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: User login
nn: Brukarinnlogging
