Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Action
oc: Accion

en: Message
oc: Messatge

en: Link
oc: Ligam

en: Path
oc: Camin

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: User
oc: Utilizaire

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Referrer
oc: Referent

en: Last
oc: Darrièr

en: Activity
oc: Activitat
