Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ
