Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Action
pl: Akcja

en: Message
pl: Wiadomość

en: Link
pl: Odnośnik

en: Path
pl: Ścieżka

en: User
pl: Użytkownik

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Referrer
pl: Odsyłający

en: Last
pl: Ostatni

en: Activity
pl: Aktywność

en: Recent activity
pl: Ostatnia aktywność
