Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Action
ro: Acțiune

en: Message
ro: Mesaj

en: Link
ro: Legătură

en: Path
ro: Cale

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User
ro: Utilizator

en: User login
ro: Autentificare utilizatori

en: Referrer
ro: Referinţă

en: Last
ro: Ultimul

en: Activity
ro: Activitate
