Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Action
sv: Åtgärd

en: Message
sv: Meddelande

en: Link
sv: Länk

en: Path
sv: Sökväg

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User
sv: Användare

en: User login
sv: Användarinloggning

en: Referrer
sv: Hänvisad från

en: Last
sv: Sista

en: Activity
sv: Aktivitet

en: Recent activity
sv: Senaste aktivitet
