Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Action
th: แอคชั่น

en: Message
th: ข้อความ

en: Link
th: ลิงค์

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Referrer
th: อ้างอิง
