Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Action
tr: Eylem

en: Message
tr: İleti

en: Link
tr: Bağlantı

en: Path
tr: Yol

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User
tr: Kullanıcı

en: User login
tr: Kullanıcı girişi

en: Referrer
tr: Yönlendiren

en: Last
tr: Son

en: Activity
tr: Etkinlik

en: Recent activity
tr: Son etkinlikler
