Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: User login
ug: كىرىش

en: Last
ug: ئاخىرقى
