Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Action
uk: Дія

en: Message
uk: Повідомлення

en: Link
uk: Посилання

en: Path
uk: Шлях

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: User
uk: Користувач

en: User login
uk: Вхід

en: Referrer
uk: Джерело

en: Last
uk: Останній

en: Activity
uk: Активність

en: IP/Host
uk: IP/Хост
