Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Action
vi: Thao tác

en: Message
vi: Thông điệp

en: Link
vi: Liên kết

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: User
vi: Người dùng

en: User login
vi: Đăng nhập

en: Referrer
vi: Nơi dẫn đến

en: Last
vi: Cuối
