Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Type
az: Növ

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Message
az: Mesaj

en: Path
az: Yol

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: User
az: İstifadəçi

en: User login
az: Loqin

en: Referrer
az: İstinad edən

en: Last
az: Son

en: Activity
az: Fəaliyyət
