Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Action
es: Acción

en: Message
es: Mensaje

en: Link
es: Enlace

en: Path
es: Ruta

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: User
es: Usuario

en: User login
es: Inicio de sesión

en: Referrer
es: Referente

en: Last
es: Último

en: Activity
es: Actividad

en: Recent activity
es: Actividad reciente
