Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Link
fr: Lien

en: Path
fr: Chemin

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: User
fr: Utilisateur

en: User login
fr: Connexion utilisateur

en: Referrer
fr: Référent

en: Last
fr: Dernier

en: Activity
fr: Activité

en: Recent activity
fr: Activité récente

en: Content deleted
fr: Contenu supprimé
