Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Message
gu: સંદેશ

en: Link
gu: કડી

en: Path
gu: પાથ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ
