Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Message
mn: Зурвас

en: Link
mn: Холбоос

en: Path
mn: Зам

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Referrer
mn: Хандагч
