Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Action
ta: செயல்

en: Message
ta: செய்தி

en: Link
ta: சுட்டி

en: Path
ta: பாதை

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: User
ta: பயனர்

en: User login
ta: பயனர் புதுபதிகை

en: Referrer
ta: சுட்டியவர்

en: Activity
ta: செயல்பாடு
