Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Action
ur: ایکشن

en: Message
ur: پیغام

en: Link
ur: ربط

en: Path
ur: پاتھ

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: User
ur: صارف
