Role Change Notify (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Site information
ca: Informació del lloc web
