Role Change Notify (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Sujet

en: E-mail address
fr: Adresse de courriel

en: Replacement patterns
fr: Motifs de substitution

en: Site information
fr: Informations
