Role Change Notify (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Body
ru: Основная часть

en: Subject
ru: Тема

en: E-mail address
ru: Адрес электронной почты

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Site information
ru: Информация о сайте
