Role Change Notify (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Site information
sk: Informácie o web stránke
