Role Change Notify (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Body
uk: Текст

en: Subject
uk: Тема

en: E-mail address
uk: Електронна пошта

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Site information
uk: Інформація про сайт
