Role Change Notify (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Site information
el: Πληροφορίες ιστοτόπου
