Role Change Notify (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: E-mail address
fr: Adresse de courriel

en: Replacement patterns
fr: Motifs de remplacement

en: Site information
fr: Informations

en: Role Changed
fr: Le rôle a changé

en: When a role is added to a user account
fr: Lorsqu'un rôle est ajouté à un compte utilisateur

en: When a role is removed from a user account
fr: Lorsqu'un rôle est retiré d'un compte utilisateur
