Role Change Notify (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Subject
hi: विषय

en: E-mail address
hi: ई-मेल पता

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: Site information
hi: साइट जानकारी
