Role Change Notify (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Site information
hu: Webhely-információk
