Role Change Notify (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Site information
nl: Websitegegevens
