Role Change Notify (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Site information
pl: Podstawowe dane
