Role Change Notify (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Site information
uk: Відомості про сайт
