Role Change Notify (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Body
af: Teks

en: Subject
af: Onderwerp

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Site information
af: Inligting oor webwerf

en: Account settings
af: Rekeneing verstellings
