Role Change Notify (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Site information
bg: Информация за сайта

en: Account settings
bg: Настройки на акаунта
