Role Change Notify (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Subject
cy: Testun

en: E-mail address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Site information
cy: Gwybodaeth am y safle

en: Account settings
cy: Gosodiadau cyfrif
