Role Change Notify (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: Site information
da: Generel information

en: Account settings
da: Kontoindstillinger
