Role Change Notify (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Site information
eo: Retejaj informoj

en: Account settings
eo: Kontaj agordoj
